Lukas82
28. 02. 2018

Zapomenutí siláci (7. díl) - Antonín Jirs...


Ve Vašem prohlížeči máte vypnutou podporu JavaScriptu, video tedy nelze přehrát.
Chcete JavaScript zapnout?

„Sdílením“ je myšlena jakákoliv interakce videa na Facebooku, tzn. součet počtů sdílení, komentování a lajkování jednotlivými uživateli v rámci sociální sítě Facebook. Údaj se zobrazuje u videí s 10 a více interakcemi a z Facebooku se načítá s drobným zpožděním.

 
sdílení

Hodnotit videa mohou jen přihlášení uživatelé. Hodnocení jsou pro přihlášené uživatele veřejná (tzn. přihlášení čtenáři vidí, kdo jak hodnotil).

1
0

Velikost:

Zapomenutí siláci (7. díl) - Antonín Jirsa. Antonín Jirsa zápasil nejprve v Čechách a okolí, ale později se vydával také na zahraniční výpravy. Stejně jako Frištenský a Šmejkal se představil také v Americe. Jeho cesta ale byla unikátní tím, že při plavbě z Jižní do Severní Ameriky torpédoval loď, na které cestoval, německý křižník a loď byla potopena. Jirsa přežil a mohl se tak předvést i ve Spojených státech. Poté se vrátil do Československa, kde se stal filmovým hercem. Celý článek.

Diskuse čtenářů:

Pro vložení nového příspěvku se musíte nejdříve .
Zatím zde nejsou žádné diskusní příspěvky.
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.