OFF-LINE
Prozatím nejsou žádné další přenosy naplánovány.


Záznam on-line reportáže z posledního přímého přenosu:

Grand Prix Ronnie.cz 2018
25. 11. 2018 • přímý přenos sledovalo 1.876 diváků
12:44
Vítáme Vás u přímého přenosu kondiční soutěže Grand Prix Ronnie.cz v Březnici.
12:44
Přenos, fotografie a výsledkový servis pro Vás zajišťuje tým ve složení Martin Malúš, Lukáš Machala, Hana Hudcová a Štěpánka Flusserová.
12:45
Soutěž začíná ve 14:00.
14:03
Začíná Grand Prix Ronnie.cz, kterou pořádá Zbyněk Ceradský.
14:03
Uvidíme ho také v půlce prosince na Mistrovství světa masters ve Španělsku!
14:04
Zbyněk zároveň bude celým odpolednem provázet, nyní představuje rozhodčí, v jejichž rukou bude volba dnešních medailistů.
14:05
Klání zahajují kondiční kulturisté dorostenci. Přicházejí na semifinálové porovnávání.
14:06
Podle harmonogramu bude vyhlašování všech kategorií až v závěru celého večera.
14:06
Hlavním rozhodčím je dnes Vjačeslav Vinogradov.
14:22
Po juniorských kulturistech na pódium nastupují také muži do 80 kg.
14:30
Početná skupina kondičních kulturistů nad 80 kg je porovnávána nejdříve po skupinách.
14:39
Velké svaly střídají něžné křivky bodyfitness.
14:42
Junioři (do 23 let) ve physique nyní ovládají pódium.
14:44
38 přihlášených závodnic a závodníků se bohužel nedostavilo.
14:50
Přicházejí physique muži do 178 cm.
14:50
Přidali jsme článek s výsledkovými listinami, kde najdete přehled závodníků se startovními čísly.
14:50
V článku ze zákulisí najdete již více než 80 snímků, fotogalerii stále doplňujeme!
15:00
Nižší physique střídají vyšší nad 178 cm.
15:19
Krásné křivky bikiny fitness juniorek vystřídají starší ročníky masters.
15:20
Nejstarší závodnici je 44 let.
15:27
14 závodnic bikiny fitness do 166 cm bojuje o co nejlepší umístění.
15:28
Publikum se dnes sešlo opravdu skvělé a bouřlivě povzbuzuje všechny na pódiu.
15:33
Kategorie bikin nad 166 cm uzavírá semifinále.
15:50
Finále soutěže začne v 16:00 losováním o hodnotné ceny pro diváky.
16:08
Zbyněk Ceradský předvedl skvělou formu 10 dní před MS masters!!! Držíme palce!
16:08
Finále zahajují volné sestavy dorosteneckých kondičních kulturistů.
16:13
Do článku s výsledkovými listinami jsme přidali informaci o finalistech.
16:15
Po volných sestavách budou dorostenci vzájemně porovnáváni.
16:20
Nejlepších šest juniorských kulturistů předvede své volné sestavy ve finále.
16:28
Rozhodčí nyní zhodnotí vzájemné formy všech juniorů.
16:34
Pečlivě nacvičené volné sestavy prezentují také kulturisté do 80 kg.
16:42
Nejstarším borcem na pódiu je mezi kulturisty do 80 let je 44letý Milan Doležal.
16:47
Volné sestavy předvádějí kulturisté nad 80 kg. Z finalistů nejvíce navážil Michal Macura (st. č. 73) - 87,4 kg.
16:51
Marek Vérosta má za sebou nemalou úspěšnou sérii závodů!
16:53
Borci nastupují na vzájemné porovnávání. Marek Vérosta je jedním z nejstarších finalistů své kategorie (rok narození 1980).
16:58
Na I-walk přicházejí bodyfitnessky.
17:02
Po bodyfitnesskách přicházejí physique junioři na I-walk.
17:09
Porovnávání physique juniorů máme za sebou, přicházejí muži do 178 cm.
17:10
Včerejším absolutním vítězem physique na Golem Classic se stal právě Tomáš Mráz, který předvedl svůj I-walk první.
17:15
Přímý přenos si dosud pustilo 1475 diváků.
17:16
Physique mužů uzavírá kategorie nad 178 cm.
17:20
Bikiny fitness juniorek ukazuje svůj I-walk.
17:27
Po nejmladších jsou tu ty nejstarší krásky. v kategoriii masters.
17:34
Předposlední kategorií před vyhlašováním jsou bikiny fitness do 166 cm - jejich I-walk a posléze porovnávání.
17:41
Poslední kategorií dne jsou bikiny fitnessky nad 166 cm.
17:41
Po nich bude následovat blok vyhlašování všech kategorií.
17:50
Vyhlašování kondiční kulturistiky dorostu - medailisté - 3. Matěj Souček, 2. Filip Kadlec a 1. Daniel Vašina.
17:53
Vyhlašování kondiční kulturistiky juniorů - medailisté - 3. Daniel Čech, 2. Martin Šteflíček a 1. Martin Cudrák.
17:57
Vyhlašování kondiční kulturistiky do 80 kg - medailisté - 3. David Hrdlička, 2. Martin Cudrák a 1. Petr Miřejovský.
18:00
Vyhlašování kondiční kulturistiky nad 80 kg - medailisté - 3. Jan Kubo, 2. Michal Macura a 1. Marek Vérosta.
18:03
Vyhlašování kondičního bodyfitness - medailistky - 3. Ivana Dahmová, 2. Adriana Fučíková a 1. Jana Horová.
18:06
Vyhlašování kondičního physique juniorů - medailisté - 3. Ondřej Řehák, 2. Jan Drobena a 1. Richard Mikisch.
18:09
Vyhlašování kondičního physique do 178 cm - medailisté - 3. Alexandr Polyakov, 2. František Horáček a 1. Tomáš Mráz.
18:13
Vyhlašování kondičního physique nad 178 cm - medailisté - 3. František Chvojka, 2. Luděk Čáni a 1. Michal Kuda.
18:16
Vyhlašování kondičního bikiny fitness juniorek - medailistky - 3. Sabina Langerová, 2. Veronika Kubenková a 1. Helena Duchková.
18:19
Vyhlašování kondičního bikiny fitness masters - medailistky - 3. Jana Červinková, 2. Eva Budina a 1. Jitka Broďáková.
18:22
Vyhlašování kondičního bikiny fitness do 166 cm - medailistky - 3. Veronika Kubenková, 2. Helena Duchková a 1. Klára Csikósová.
18:27
Vyhlašování kondičního bikiny fitness nad 166 cm - medailistky - 3. Eva Budina, 2. Jitka Broďáková a 1. Denisa Lazaríková.
18:28
V článku s výsledky najdete doplněno bodové hodnocení již vyhlášených kategorií!
18:31
Absolutním vítězem kulturistiky je Marek Vérosta!
18:34
Absolutním vítězem physique je Tomáš Mráz!
18:36
Absolutní vítězkou bikiny fitness je Klára Csikósová!
18:37
Přímý přenos sledovalo 1871 diváků.
18:38
Děkujeme Vám za pozornost, na shledanou při přenosech v jarní sezóně. Ronnie.cz
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.