OFF-LINE
historieProgram vysílání:
13. 10. 2018, 00:00Partner Cup 2018
11. 11. 2018, 00:00Smartlabs Cup 2018
24. 11. 2018, 00:00Golem Classic 2018
25. 11. 2018, 00:00Grand Prix Ronnie.cz 2018


Záznam on-line reportáže z posledního přímého přenosu:

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2018
19. 05. 2018 • přímý přenos sledovalo 4.740 diváků
11:03
Vítáme Vás u přímého přenosu soutěže Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2018 ve Velké Bíteši.
11:04
Moderátor Lukáš Roubík představuje rozhodčí a pořadatele.
11:05
Na pódium nastupuje první kategorie - kulturistika mladšího dorostu do 65 kg.
11:08
Ve vyšší kategorii dorostenců jsou pouze dva závodníci, oba postoupí do finále.
11:12
Kulturisty vystřídaly křivky bodyfitness dorostenek.
11:14
Jedním ze sponzorů dnešního klání je První brněnská strojírna.
11:17
Starší dorost do 65 kg nastoupil v hojném počtu, nejdříve jsou porovnáváni po pěticích.
11:27
Starší dorost do 72 kg bojuje o přízeň rozhodčích, nejdříve první pětice.
11:35
Přicházejí dorostenci nad 72 kg.
11:46
8 závodnic v bodyfitness juniorek přichází na semifinálové porovnávání.
11:53
Klasická kulturistika bojuje na pódiu semifinále.
12:06
Kulturistika juniorů do 70 kg se prezentuje na pódiu.
12:22
Po kulturistice do 77 kg nastupuje nejtěžší kategorie juniorů.
12:23
Přidali jsme článek s výsledkovými listinami, kde najdete přehled závodníků se startovními čísly.
12:23
V článku ze zákulisí najdete již první snímky, fotogalerii stále doplňujeme!
12:39
Po bikiny fitness dorostenek nastoupily bikiny fitnessky juniorky do 164 cm. Do finále postoupí 6 z nich.
12:42
Přidali jsme další fotky do článku ze zákulisí!
12:43
Přenos, fotografie a výsledkový servis pro Vás zajišťuje tým ve složení Martin Malúš, Tino Kuskunis, Štěpánka Flusserová a Šimona Němečková.
12:44
Vyšší juniorky v počtu jedenácti nastupují na semifinálové porovnávání.
12:55
Prvními z řady physique jsou dorostenci.
13:02
Juniorské kategorie physique zahajuje nejnižší - do 178 cm.
13:09
Poslední kategorií semifinále je physique juniorů nad 178 cm.
13:15
Přímý přenos si dosud pustilo 2085 diváků.
13:16
Do finále postupuje vždy 6 nejlepších.
13:16
Finále soutěže začíná dle propozic v 15:00.
14:58
Článek se snímky z pódia obsahuje již 888 snímků, kompletní semifinále!
15:07
Soutěž začala českou hymnou, předáním ocenění Zdeně Razýmové a představením rozhodčích.
15:08
Začínáme volnými sestavami mladšího dorostu.
15:17
Po porovnávání je střídají těžší mladší dorostenci s volnými sestavami.
15:18
V článku s výsledky najdete informaci o tom, kdo postoupil do finále!
15:23
Krásné křivky bodyfitness dorostenek, tzn. toho nejmladšího, co tu můžete vidět.
15:23
Přímý přenos si dosud pustilo 3105 diváků.
15:29
Vyhlašování kulturistiky mladšího dorostu do 65 kg - medailisté - 3. Lukáš Navrátil, 2. Dan Žalud a 1. Maxim Harnol.
15:30
Vyhlašování kulturistiky mladšího dorostu nad 65 kg - medailisté - 2. Patrik Ondryáš a 1. Tobiáš Branc.
15:32
Vyhlašování bodyfitness dorostenek - medailistky - 2. Barbora Procházková a 1. Markéta Kretschová.
15:32
V článku s výsledky najdete doplněno bodové hodnocení již vyhlášených kategorií!
15:34
Mladší dorostenci bojují o absolutní vítězství.
15:35
Absolutním vítězem kulturistiky mladšího dorostu je Maxim Harnol!
15:36
Šestice staršího dorostu do 65 kg přichází s volnými sestavami, po nichž přijde porovnávání.
15:50
Stále sledujeme kulturistiku staršího dorostu, prezentují se nyní váhově do 72 kg - nejdříve jednotlivě sestavami a poté porovnáváním. Postoupilo 6 nejlepších z devíti.
16:02
Starší dorost nad 72 kg začíná své sestavy, poté nastoupí všech šest finalistů i na porovnávání.
16:16
Bodyfitness juniorek nabízejí I-walk před porovnáváním.
16:23
Vyhlašování kulturistiky staršího dorostu do 65 kg - medailisté - 3. Filip Vig, 2. Pavel Dostál a 1. Sebastián Jindrák.
16:27
Vyhlašování kulturistiky staršího dorostu do 72 kg - medailisté - 3. Jiří Jirsa, 2. Václav Abrahám a 1. Dominik Turko.
16:32
Vyhlašování kulturistiky staršího dorostu nad 72 kg - medailisté - 3. Marek Dočekal, 2. Dominik Tóth a 1. Lukáš Mlejnek.
16:35
Vyhlašování bodyfitness juniorek - medailistky - 3. Kateřina Brachtlová, 2. Markéta Martinásková a 1. Markéta Kretschová.
16:36
Souboj nejlehčího staršího dorostu byl podle bodů velmi těsný! Bodové hodnocení najdete v článku s výsledky.
16:37
Starší dorost nastupuje k boji o absolutního vítěze.
16:39
Absolutním vítězem kulturistiky staršího dorostu je Dominik Turko!
16:41
Klasická kulturistika juniorů ukazuje pečlivě nacvičené sestavy v boji o finálovou přízeň rozhodčích.
16:55
Klasiky střídají sportovní kulturisté juniorů do 70 kg - volné sestavy a finálové porovnávání.
17:10
Kulturistika juniorů do 77 kg ukazuje své volné sestavy.
17:20
Čekají nás poslední volné sestavy - kulturistika juniorů nad 77 kg.
17:21
Přímý přenos si dosud pustilo 3990 diváků.
17:22
František Slíž předvedl ve své sestavě skvělý čelní provaz, klobouk dolů.
17:35
Vyhlašování klasické kulturistiky juniorů - medailisté - 3. Vojtěch Fojtík, 2. Josef Drda a 1. Jakub Kolínek.
17:39
Vyhlašování kulturistiky juniorů do 70 kg - medailisté - 3. Jaroslav Čada, 2. Michael Kriho a 1. Jan Pítr.
17:42
Vyhlašování kulturistiky juniorů do 77 kg - medailisté - 3. Petr Kovářík, 2. Michal Soukup a 1. Petr Moc.
17:43
Druhé a třetí místo bylo také velmi vyrovnané! Bodové hodnocení najdete v článku s výsledky.
17:47
Vyhlašování kulturistiky juniorů nad 77 kg - medailisté - 3. Petr Jetel, 2. Martin Horký a 1. František Slíž.
17:49
Junioři budou nyní bojovat o titul absolutního vítěze.
17:55
Absolutním vítězem kulturistiky juniorů je Jan Pítr!
17:56
Na pódiu předvádějí svůj I-walk bikiny fitness dorostenek.
18:07
Bikiny fitness juniorek do 164 cm se odprezentovalo a přicházejí nejvyšší bikiny fitnessky.
18:15
Physique dorostenců a I-walk.
18:20
Nastupují postupně závodníci physique juniorů do 178 cm.
18:26
Poslední kategorie se prezentuje - physique juniorů nad 178 cm.
18:33
Vyhlašování bikiny fitness dorostenek - medailistky - 3. Anna Zdražilová, 2. Alena Víšková a 1. Aneta Šmídlová.
18:34
Přímý přenos dosud sledovalo 4567 diváků.
18:39
Vyhlašování bikiny fitness juniorek do 164 cm - medailistky - 3. Sabina Doležalová, 2. Dita Láblerová a 1. Anna Zdražilová.
18:42
Vyhlašování bikiny fitness juniorek nad 164 cm - medailistky - 3. Julie Svitáková, 2. Dominika Holušová a 1. Barbora Králová.
18:48
Vyhlašování physique dorostu - medailisté - 3. David Hrončok, 2. Andreas Schmidt a 1. Pavel Trmač.
18:50
Vyhlašování physique juniorů do 178 cm - medailisté - 3. Dominik Kytlica, 2. Antonín Vu a 1. Vojtěch Dvořák.
18:53
Vyhlašování physique juniorů nad 178 cm - medailisté - 3. Viktor Zetocha, 2. Jakub Marek a 1. Marek Kavina.
18:55
Bikiny fitnessky bojují o absolutní titul.
18:57
Absolutní vítězkou bikiny fitness je Anna Zdražilová!
18:58
Physique bojují o absolutku.
18:59
Absolutním vítězem physique je Vojtěch Dvořák!
19:01
Děkujeme Vám za pozornost, na shledanou při přenosech v podzimní sezóně. Ronnie.cz
19:01
Přímý přenos sledovalo 4737 diváků.
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.