OFF-LINE
Prozatím nejsou žádné další přenosy naplánovány.


Záznam on-line reportáže z posledního přímého přenosu:

Grand Prix Ronnie.cz 2017
19. 11. 2017 • přímý přenos sledovalo 4.066 diváků
12:56
Vítáme Vás u přímého přenosu kondiční soutěže Grand Prix Ronnie.cz v Březnici.
13:56
Soutěž začíná podle propozic ve 14:00.
14:02
Dnešním kláním provází pořadatel soutěže Zbyněk Ceradský.
14:03
V první řadě představuje rozhodčí.
14:04
Poděkování patří partnerům a sponzorům tradiční soutěže.
14:05
První přicházejí kulturisté dorostenci.
14:09
Přenos, fotografie a výsledkový servis pro Vás zajišťuje tým ve složení Lukáš Bača, Lukáš Machala, Tino Kuskunis, Kryštof Krejčí a Štěpánka Flusserová.
14:10
Na soutěži si můžete vyzkoušet i naši challenge na stánku Ronnie.cz a vyhrát pěkné ceny!
14:13
Na semifinálové porovnávání přicházejí kondiční kulturisté ve věkové kategorii juniorů, tedy do 23 let.
14:17
Jsou nejdříve porovnáváni po skupinách podle startovních čísel..
14:29
Nastupují kulturisté do 80 kg.
14:37
Střídají je nejtěžší kondiční kulturisté.
14:41
Nejtěžší borec, Jakub Ott, navážil 114,9 kg!
14:48
Velké svaly střídají ladné křivky v podání bodyfitnessek.
14:58
Na pódiu se prezentují bikiny fitness juniorek.
15:02
První vyvolávání - 16, 19, 89, 107, 100.
15:07
Postupujeme v soutěži dále, jsou tu bikiny fitnessky do 166 cm.
15:11
V jistém směru je po včerejšku i tato soutěž rekordní, nedorazilo na ni totiž 37 z přihlášených závodníků! Je to jistá neúcta k pořadatelům a tento trend bohužel v uplynulých letech neustává.
15:11
Přidali jsme článek s výsledkovými listinami, kde najdete přehled závodníků se startovními čísly.
15:18
Na pódium přicházejí bikiny fitness nad 166 cm na semifinálové porovnávání.
15:29
Rozhodčí nyní budou hodnotit kondiční physique juniorů.
15:30
Vzhledem k vysokému počtu jsou opět porovnáváni po skupinách podle startovních čísel.
15:31
Během včerejšího Golem Classic došlo i na eliminaci ve dvou kategoriích, dnes to vypadá, že nebude potřeba, všechny kategorie projdou semifinálem a finálem.
15:33
Ceny pro závodníky vypadají skutečně bohatě a luxusně, část z jejich kupy najdete již na fotografii v článku s výsledky.
15:35
Vyvolávání - 64, 14, 15, 29, 60.
15:35
V článku s výsledky najdete startovní čísla všech závodníků.
15:44
V článku ze zákulisí najdete již více než 110 snímků, fotogalerii stále doplňujeme!
15:44
Na pódiu jsou porovnáváni nižší kondiční physique.
15:46
Poslední kategorie - physique nad 180 cm - přichází na pódium.
15:52
Finále začíná v 16:30.
16:13
V článku s výsledky najdete informaci, kteří závodníci postoupili do finále.
16:29
Přicházejí jednotlivě dorostenci se svými sestavami... právě začíná finále.
16:41
Juniorští závodníci, kteří postoupili do finále, vstupují jednotlivě se svými pečlivě nacvičenými sestavami.
16:43
Přímý přenos si pustilo již 3373 diváků.
16:52
Po volném pózování juniorských borců se představí muži do 80 kg.
17:05
Přicházejí nejtěžší kulturisté na sestavy.
17:19
I-walk bodyfitnessek za potlesku diváků v sále.
17:26
Bikiny fitness juniorek ovládlo pódium.
17:33
Nastupují bikiny fitnessky do 166 cm.
17:39
Poslední kategorie bikiny fitness nastupuje na jednotlivé předvedení formy - nad 166 cm.
17:40
Po této kategorii se můžete těšit ještě na I-walk a porovnávání tří kategorií physique, posléze již přijde čas na vyhlašování.
17:51
Prezentují se physique junioři v I-walku.
17:57
Po physique do 180 cm přicházejí nad 180 cm. Po nich se již bude pouze vyhlašovat a bojovat o absolutní vítěze!
18:08
Vyhlašování kondiční kulturistiky dorostu - medailisté - 3. Matěj Souček, 2. Ondřej Martinovský a 1. Kristián Jahoda.
18:12
Vyhlašování kondiční kulturistiky juniorů - medailisté - 3. Jiří Protivanský, 2. Jan Zelenka a 1. Tomáš Procházka.
18:15
Vyhlašování kondiční kulturistiky mužů do 80 kg - medailisté - 3. Jan Abrahám, 2. Lukáš Mácka a 1. David Gašpar.
18:19
Vyhlašování kondiční kulturistiky mužů nad 80 kg - medailisté - 3. Vojtěch Řezáč, 2. Jan Kubo a 1. Petr Myslivec.
18:22
Vyhlašování kondičního bodyfitness - medailistky - 3. Kristýna Lůčná, 2. Amálie Žajglová a 1. Martina Habová.
18:26
Vyhlašování kondičního bikiny fitness juniorek - medailistky - 3. Tereza Jakubcová, 2. Andrea Švábová a 1. Katarína Halagovcová.
18:30
Vyhlašování kondičního bikiny fitness do 166 cm- medailistky - 3. Tamara Kajetánová, 2. Markéta Pítrová a 1. Michala Říhová.
18:30
Vyhlašování kondičního bikiny fitness do 166 cm- medailistky - 3. Tamara Kajetánová, 2. Markéta Pítrová a 1. Michala Říhová.
18:35
Vyhlašování kondičního bikiny fitness nad 166 cm - medailistky - 3. Livie Maléřová, 2. Veronika Müllerová a 1. Katarína Halagovcová.
18:40
Vyhlašování kondičního physique juniorů - medailisté - 3. Lukáš Sládek, 2. Robin Žák a 1. Dominik Kytlica.
18:43
Vyhlašování kondičního physique do 180 cm - medailisté - 3. Robin Žák, 2. Dominik Kytlica a 1. Tomáš Mráz.
18:44
Článek se snímky z pódia obsahuje kompletní semifinále!
18:45
Vyhlašování kondičního physique nad 180 cm - medailisté - 3. Lukáš Sládek, 2. Pavel Havelka a 1. Marek Kinčl.
18:47
Probíhá souboj o absolutního vítěze v kulturistice.
18:50
Absolutním vítězem kondiční kulturistiky je David Gašpar.
18:52
Probíhá souboj o absolutní vítězku v bikiny fitness.
18:53
Absolutní vítězkou kondičního bikiny fitness je Michala Říhová.
18:57
Absolutním vítězem kondičního physique je Marek Kinčl.
18:58
Děkujeme Vám za pozornost, na shledanou při přenosech v jarní sezóně. Ronnie.cz
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.